ZEITRAUM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 181 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 181 elementów

ZEITRAUM

Producent: Zeitraum

Zlokalizowana na Bawarskim Wyżynie Alpejskiej Zeitraum obsługuje klientów indywidualnych, a także świat kontraktowy. Góry i powściągliwy duch mieszkańców inspirują meble drewniane Zeitraum, które od 1990 roku są produkowane z dbałością o zasoby naturalne. Kompletny, ale niezbędny katalog firmy obejmuje krzesła, stoły, szafy, kredensy, meble domowe i biurowe oraz akcesoria. Wartości Zeitraum są zakorzenione w poszanowaniu natury z dokładnym zamiarem zachowania jej różnorodności dla przyszłych pokoleń jako źródła inspiracji i utrzymania.
Zaangażowanie Zeitraum można podsumować w następującym stwierdzeniu: „Podstawowy element naszej firmy strategią jest przyczynianie się do świata, w którym warto żyć”. To konkretne i szczere zobowiązanie przyświecało firmie we wdrażaniu całkowitej przejrzystości i opracowywaniu zorientowanych na przyszłość ocen zrównoważonego rozwoju. Trzy filary zaangażowania firmy to zrównoważony rozwój ekonomiczny, dzięki wyborowi lokalnego wytwarzania ponadczasowych designerskich mebli
ekologiczny zrównoważony rozwój, dzięki odpowiedzialnemu wykorzystaniu zasobów naturalnych i starannemu zarządzaniu procesami recyklingu
zrównoważony rozwój społeczny, w tym szacunek dla praw pracownika i człowieka, osobistych relacji z klientami i dostawcami oraz globalnej przejrzystości.
Zeitraum: meble z drewna made in GermanyCzystość materiału i trwałość formy to fundamenty podejścia Zeitraum. Wszystkie produkty są przeznaczone do naprawy, aby mogły gwarantować długowieczność i stać się pamiątkami rodzinnymi przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Zeitraum wykorzystuje umiejętności nabyte podczas badania produkcji regionalnej w Alpach i południowych Niemczech w połączeniu z najnowocześniejszymi technikami. Koncepcja, projekt i ekologia współistniały we wszechświecie Zeitraum od samego początku, zwłaszcza wykorzystanie trwałego drewna liściastego impregnowanego wyłącznie olejami organicznymi i pozostawionego porowatym, dzięki czemu meble mogą oddychać i zachować naturalną patynę. Czysty, ale wyrafinowany język formalny wzmacnia i wzmacnia charakter naturalnego drewna.
Od czasu do czasu firma powierza nowe projekty międzynarodowym postaciom, które podzielają jej wartości. Produkcja odbywa się we współpracy z szeregiem zaufanych partnerów, prawie wszyscy zlokalizowani w promieniu około 300 km od głównej siedziby firmy. Szczegóły nie są pozostawione przypadkowi. Drewno jest barwione przy użyciu unikalnej technologii, która nadaje mu półprzezroczyste wykończenie, dzięki czemu jego naturalna faktura i głębia pozostają widoczne. Tkaniny tapicerskie są wybierane z katalogów Kvadrat i Rohi i są najwyższej jakości oraz odporne na zużycie i plamy.
Wszystkie meble Zeitraum posiadają certyfikat Ökobaudat, portalu informacyjnego rządu niemieckiego na temat zrównoważonego budownictwa. Produkty przechodzą ścisłą kontrolę jakości i spełniają kryteria, które są niezależne od wewnętrznego systemu oceny firmy. Dane oceny cyklu życia dostarczają precyzyjnych informacji dotyczących pozyskiwania surowców, wpływu materiałów na środowisko, tras transportu i wszystkich procesów na każdym etapie produkcji i użytkowania, aż do utylizacji.
Zeitraum Rail: system modułowy dla biura i domuA specjalna kolekcja Zeitraum dedykowana jest środowisku pracy. Rail zawiera szereg elementów modułowych, stołów i stojaków mobilnych, które pozwalają klientom dostosować system do swoich potrzeb. Powierzchnie mogą być wykonane z drewna (naturalnego lub bejcowanego) lub linoleum i mogą być łączone równolegle, ale także w bardziej kreatywnych konfiguracjach. Oprócz prostokątnych kształtów dostępne są również kolorowe powierzchnie trapezowe i kwadratowe. Kolekcję uzupełniają ławki, krzesła, taborety, tablice korkowe i dźwiękochłonne elementy tapicerowane, które sprawiają, że miejsce pracy jest jeszcze bardziej przyjazne.
Stoły można również skonfigurować do użytku domowego. Dzięki projektowi Zeitraum przestrzeń biurową można w kilku szybkich krokach przekształcić w strefę towarzyską dzięki systemowi mocowania szyn. W ten sposób praca zbliża się do domu i odwrotnie, z dużą płynnością.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek