ZALABA DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ZALABA DESIGN

Producent: Zalaba Design

Zalaba Design oznacza nowy design Bauhaus: szwajcarsko-włoskie luksusowe meble i nowoczesne wnętrza. Zalaba Design to studio projektowe z Zurychu, specjalizujące się w produkcji mebli na zamówienie, wystawiennictwie i projektowaniu wnętrz. Ich pasją jest tworzenie ponadczasowych, eleganckich i high-endowych elementów, które łączą design New Bauhaus i rzemieślnicze rzemiosło w piękną artystyczną synchroniczność - wprowadzając awangardowy design na rynek mebli z wyższej półki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek