YOUMEAND

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

YOUMEAND

Producent: Youmeand

Youmeand to dynamiczne laboratorium nieustannie ewoluujących pomysłów, które od 2006 roku nieustannie eksperymentuje z kształtami, materiałami i nowymi technologiami. Rezultatem jest katalog lamp i akcesoriów do mebli stworzonych pod znakiem funkcjonalności i designu, w niepowtarzalnym stylu, całkowicie Made in Italy.
Youmeand dzięki swojemu trzeźwemu i autentycznemu awangardowemu wzornictwu przekształca energię przestrzeni domowych dzięki styl i elegancja.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek