YOMEI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów

YOMEI

Producent: Yomei

Firma Yomei została założona w lipcu 2006 roku przez André Schelbacha. André Schelbach był pod wpływem swojej praktycznej pracy projektanta dla firmy s-designteam, ale teraz wypracował swój własny styl: połączenie ambicji artystycznych i zdrowej dawki pragmatyzmu. W kolekcji znajdują się niezwykłe, funkcjonalne meble „Made in Germany”. Nazwa Yomei pochodzi z języka japońskiego i oznacza „doskonały”. André Schelbach mieszkał przez pewien czas w Japonii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek