YDF

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 66 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 66 elementów

YDF

Producent: YDF

Firma YDF SRL od ponad 40 lat zajmuje się niestandardową obróbką metali do produkcji mebli i półfabrykatów w oparciu o indywidualny projekt klienta.
Mamy duże doświadczenie w luksusowych wnętrzach i ekskluzywnym handlu modowym.
Pracujemy ze wszystkimi rodzajami metali, aby zaproponować szeroką gamę wykończeń, takich jak mosiądz szczotkowany, mosiądz polerowany, szczotkowana stal nierdzewna, mosiądz brązowany, mosiądz antyczny i czarny inox, żeby wymienić tylko niektóre.
Dzięki naszej wewnętrznej strukturze jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości, szybką i spersonalizowaną obsługę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek