XILOLAB

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Producent: Xilolab
  • Materiał: Drewno
  • Kraj pochodzenia: Niemcy
  • Cena: Cena od 196.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

XILOLAB

Producent: Xilolab

Xilolab to pracownia kreatywna, której głównym bohaterem jest drewno: firma zrodzona z połączenia różnych doświadczeń i wspólnego zainteresowania, projektowania wnętrz. Sercem i założycielami firmy są przyrodnik fotografik, który swoją profesję uczynił z wysokiej klasy stolarstwa oraz menedżer z wieloletnim doświadczeniem w branży przemysłowej. Połączenie dwóch profesjonalistów zapewnia kompetencje w budownictwie, kreatywność w projektowaniu oraz szczególny nacisk na zrównoważony rozwój i ochronę środowiska. Zespół opiera się na wsparciu projektantów, grafików i specjalistów od projektowania wnętrz: współpracowników, których wkład gwarantuje oryginalność i innowacyjność.


FILOZOFIA
Dbałość firmy Xilolab o zrównoważony rozwój środowiska jest najważniejsza naszych wyborów biznesowych. Projektujemy i budujemy nasze produkty, nie zapominając o przyszłości naszych dzieci, nadając jakość teraźniejszości i tworząc skarb doświadczeń z przeszłości. Cenimy piękno drewna, podkreślając jego cechy. Na przykład nie poddajemy obróbce niektórych gatunków drewna, takich jak cedr (Cedar sp.) czy sosna (Pinus cembra), aby cieszyć się ich zapachem i ciepłem, naturalną powierzchnią i dobroczynnymi właściwościami. Stosując zabiegi wykończeniowe, stosujemy wysokiej jakości substancje pochodzenia naturalnego, aby zapewnić niski lub neutralny wpływ na środowisko oraz minimalną emisję szkodliwych substancji, zarówno na etapie produkcji, jak i końcowej utylizacji. Aby chronić zdrowie konsumenta, a także nasze! Produkcja jest ściśle rzemieślnicza: pracownikom pozostawiamy przyjemność kunsztu i jakości w produkcji, z pełnym poszanowaniem praw pracowniczych i dbałością o bezpieczeństwo. Produkty Xilolab są wykonane wyłącznie z europejskiego certyfikowanego drewna, FSC lub PEFC, w celu poszanowania środowiska oraz warunków ekonomicznych i społecznych miejsca wycofania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek