WOODMAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

WOODMAN

Producent: Woodman

Firma Woodman jest oddana dostarczaniu wysokiej jakości projektów wykonanych zgodnie z rygorystycznymi standardami. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w produkcji nowoczesnych mebli do domu i biura, nasze produkty łączą elegancję i funkcjonalność z wyjątkową wartością. Woodman jest mocno zaangażowany w produkcję zrównoważonych produktów. W lipcu 2010 roku firma otrzymała certyfikat FSC®, potwierdzający, że całe drewno używane w naszych meblach pochodzi z zarządzanych źródeł leśnych. Cała produkcja jest wytwarzana w UE w dwóch zakładach w Estonii o powierzchni produkcyjnej ponad 8000 m².

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek