WOODENDOT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

WOODENDOT

Producent: Woodendot

Woodendot to firma projektowo-produkcyjna tworząca wyróżniające się i innowacyjne drewniane meble i produkty oświetleniowe. Woodendot łączy umiejętności i wiedzę naszych mistrzów rzemiosła z innowacyjnymi projektami, aby tworzyć unikalne produkty o osobowości, które są eleganckie, ponadczasowe i szanują środowisko. Każdy produkt jest indywidualnie wykonywany i uosabia pozytywne emocje unikalnego dzieła stworzonego przez naszych mistrzów rzemiosła z Tierra de Pinares (Hiszpania).
Celem jest wytwarzanie produktów, które żyją z nami i które tworzą niepowtarzalne, zrelaksowane i ponadczasowe przestrzenie. Projekty z tożsamością, zdolne do wtapiania się w każde środowisko, ewoluowania i towarzyszenia im przez nasze życie.
Zrównoważone produkty, które są przyszłościowe i przyjazne dla środowiska. Produkty wyróżniające się, które z miłością należy przekazywać z pokolenia na pokolenie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek