WOOD TAILORS CLUB

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

WOOD TAILORS CLUB

Producent: Wood Tailors Club

Wood Tailors Club jest całkowicie oddany szczegółom i precyzji, tworząc kategorię premium.

Aby je uszyć, konieczne jest połączenie zestawu wysoce technicznych umiejętności w drewnie.

Nasze produkty to estetyczna rozkosz w atmosferze premium.


Klub Krawców Drewna: Historia
Klub kilkunastu rzemieślników, którzy dążą do doskonałości, połączyło know-how doświadczenie prawie 10 dekad produkcji najszlachetniejszego drewna z wyrafinowaną, nowoczesną wizją prowadzenia stylu życia pełnego klasy. Bez cieni i wdzięków określamy się jako uprzywilejowany klub, którego ścieżka wiedzie do świata premium marki, gdzie styl, ekskluzywność i jakość są ponadczasowe.


Wood Tailors Club: Vision< br/>Wood Tailors Club aspiruje do tego, by stać się punktem odniesienia w międzynarodowej produkcji ręcznie robionych mebli. Gwarantując doskonałość, która wyróżnia markę, Wood Tailors podtrzymuje długoterminową troskę/zachowanie o środowisko. W ten sposób Nasz Klub jest w stanie stworzyć swoje szlachetne dziedzictwo.


Wood Tailors Club: Misja
Ponieważ dżentelmen zawsze potrzebuje środowiska, które będzie pasować do jego stylu życia, Wood Tailors zapewnia gama produktów meblowych, które zapewniają klasyczną sylwetkę z nowoczesnymi akcentami. Panowie są przedstawiani przez swój status, więc prestiżowi rzemieślnicy Wood Tailors nieustannie tworzą ekskluzywną spuściznę.


Wood Tailors Club: Handmade & Eco Friendly
Zawsze z myślą o środowisku, nasz klub używa tylko najszlachetniejszego drewna, łącząc zrównoważone zachowanie z klasycznymi technikami produkcji. Wood Tailors wzmacnia również umiejętności najlepszych portugalskich rzemieślników, ustanawiając ogniwo łączące najlepsze wzornictwo i rzemiosło.

Za każdy zbudowany element sadzimy 2 drzewa, co pozwoli nam przyczynić się do zrównoważonego wzrostu .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek