VOLPI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów

VOLPI

Producent: Volpi

Firma produkcyjna działająca w branży meblarskiej od 1959 roku, która sukcesywnie ewoluowała i ugruntowała sukces „made in italy”
silny zespół wysoko wykwalifikowanych fachowców tworzy kadrę operacyjną firmy. Od mistrzów stolarzy po techników specjalistów. Firma powstała z pasji do tradycyjnego rzemiosła założyciela Luigiego Volpi i rozwijała się przez lata we współpracy z jego trójką dzieci. Tradycja i innowacja łączą się, aby utorować drogę do nowych, przyciągających wzrok kamieni milowych od klasyki do najnowszej generacji.
Surowce
Pierwszym krokiem w kierunku gotowego produktu jest wybór prawdziwego drewna, surowca, z którego powstają wyrafinowane projekty wzornicze.
Volpi zawsze dbała o dobór surowców. Najwyższej jakości materiały pierwszego wyboru stoją za niezrównanym efektem estetycznym naszych kolekcji produktów. Dla volpi jakość jest synonimem niezawodności i trwałości produktu, nieustannego poszukiwania nowych oryginalnych tkanin i rygorystycznych kontroli jakości u dostawców.
Najlepsze rzemiosło
Prestiż rękodzieła sprawia, że ​​każdy produkt jest wyjątkowy.
Rzeźba w drewnie i inkrustacja w drewnie to tradycyjne techniki tworzenia szafek. W swoich kolekcjach volpi łączy je z pięknymi, ręcznie nakładanymi złotymi i srebrnymi zdobieniami oraz ręcznymi obrazami. Ponadto uchwyty mosiężne i inne elementy mosiężne można na żądanie zamontować na meblu, przy czym każdy element mosiężny jest precyzyjnie obrabiany metodą precyzyjnego odlewania metodą traconego wosku.
Innowacja technologiczna
Technologia jako plus w celu uzyskania najwyższej jakości
W nieustannym dążeniu do osiągnięcia absolutnej jakości firma volpi udoskonaliła swoje tradycyjne metody przy użyciu nowej generacji maszyn do obróbki drewna i lakierowania. Nasza fabryka niedawno otworzyła własną fabrykę PV, aby zapewnić przyjazne dla środowiska procesy w całym łańcuchu produkcyjnym.
Region i środowisko
Energia odnawialna dla produkcji przyjaznej dla środowiska
Volpi to międzynarodowa firma, która utrzymuje silny związek z regionem, Toskanią. Wyjątkowy region, który uczynił sztukę, tradycyjne rzemiosło i przyrodę dziedzictwem, o które należy dbać i szanować. Z tego powodu firma volpi zainstalowała niedawno elektrownię fotowoltaiczną, która oferuje oszczędność emisji CO2 i redukcję do minimum swojego wpływu na środowisko. Wykorzystywane przez nas drewno pochodzi z certyfikowanych lasów. Używamy również farb i lakierów wolnych od metali ciężkich, a nasze opakowania nie zawierają kleju, co ułatwia segregację i recykling odpadów. Odpowiedzialność i etyka pracy, które podnoszą wartość społeczną i rozwój gospodarczy regionu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek