VOLKER HAUG STUDIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 46 elementów

VOLKER HAUG STUDIO

Producent: Volker Haug Studio

Volker Haug Studio to międzynarodowa firma zajmująca się projektowaniem oświetlenia z siedzibą w Melbourne w Australii. Multidyscyplinarne zespoły projektowe i produkcyjne pracują nad koncepcjami oświetlenia w różnych skalach architektonicznych i kontekstach. Studio przyjmuje porywające podejście do projektowania, które angażuje się w ciekawość widza, aby stworzyć dekoracyjną gamę oświetlenia, która jest jednocześnie zabawna i funkcjonalna, rzeźbiarska i zaskakująca. Pracując z metalami, kamieniem, ceramiką i szkłem, każda z naszych lamp jest montowana i wykańczana ręcznie w naszym warsztacie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek