VILLA LUMI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 145 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 145 elementów

VILLA LUMI

Producent: Villa Lumi

Villa Lumi to portugalska marka oświetlenia wnętrz z ponad 77-letnim doświadczeniem, odniesienie do kreatywności, profesjonalizmu i kompetencji w branży. Przyczyniło się do tego również otwarcie działalności w USA i Europie, a ostatnio także w Azji, co jest doskonałą okazją do rozwoju firmy.
Obecnie rozwija swoją działalność w zakresie produkcji lamp szklanych, m.in. elementy mosiężne z wykończeniem w kolorze złotym, srebrnym i niklowym.

Villa Lumi: początekMając wczesny start w przemyśle szklarskim w Stephens Brothers Factory School, Floriano Ferreira da Silva marzył o własnej firmie.
Poprosił o roczny urlop od pracy iw 1941 roku, podczas II wojny światowej, w małym warsztacie zaczął od wycinania najróżniejszych elementów, które były używane do ozdabiania żyrandoli, lamp i kandelabrów.
Był jednak zdeterminowany, aby swoje marzenie zamienić w udany projekt iw 1985 roku postanowił stworzyć firmę F. Ferreira da Silva, LDA, która to nazwa istnieje do dziś. Firma, w której mieszka już trzecie pokolenie, jest nadal prowadzona przez rodzinę.

Produkcja Villa Lumi: sztuka i funkcjonalnośćDawanie wyrazu kreatywności rzemieślników bez zaniedbywania preferencji klientów i jakości surowców, Villa Lumi tworzy różne modele żyrandoli, świeczników, lamp ściennych, wiszących, podłogowych i stołowych, które są zasobem dla portugalskiego sektora oświetlenia dekoracyjnego i które są szeroko cenione zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.
Villa Lumi to marka, która odzwierciedla luksus w fuzji ponadczasowości i nowych trendów, prezentując się tym samym jako synonim harmonii między produkcją rzemieślniczą i przemysłową, między produktem funkcjonalnym a przedmiotem artystycznym.
Certyfikowane CE i UL, produkty Villa Lumi mogą być dostosowane i wykonane na zamówienie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek