VIDAME CREATION

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 55 elementów

VIDAME CREATION

Producent: Vidame Creation

(Wszystkie informacje na www.vidamecreation.com)
Julien Vidame odkrył swoją prawdziwą pasję w szkole artystycznej, gdzie miał okazję eksperymentować z różnymi technikami. Potwierdził swoje zamiłowanie do sztuki, a zwłaszcza chęć tworzenia obiektów wyróżniających się wyrafinowanym i interaktywnym stylem.
Niecierpliwy, aby odkryć rzeczywistość pracy, Julien Vidame zrezygnował z kursu na drugim roku i postanowił spróbować szczęścia w Londyn, gdzie po kilku tygodniach podczas spotkań miejskich został ostatecznie zatrudniony.
W Bretanii Julian Vidame opracował dziesiątki prototypów ramki na zdjęcia i lustra. Kiedy te dwa produkty odniosły całkowity sukces
patent, opakowanie, broszura, strategia biznesowa, powstała pierwsza seria. Kilka zamówień, z których jedno z „Centrum Pompidou” pozwoliło mu na uruchomienie i rozwój jego kreacji.
Od tego czasu minęło dziesięć lat, dziesiątki placówek w wielu krajach współpracujących z marką i wiele nowych produktów. Szafka nocna otrzymała nagrodę „Press Award” na targach „Maison & Objet”, które odbywają się w Paryżu.
Dzisiaj projekty Juliena Vidame, odnoszącego sukcesy projektanta, wyróżniają się interaktywnością i wyrafinowaniem. Jako ktoś, kto kocha wyzwania, stawianie czoła problemom, aż do znalezienia rozwiązania, jest dla niego kluczowe. W ten sposób wymyślił giętarkę do półek falowych, aby stworzyć formę, której producenci nie byli w stanie osiągnąć.
" Lubię modyfikować postrzeganie przedmiotu, porządkować jego koncepcję, ciągle zadaję sobie pytania na pierwszym przesłanie, które chcę przekazać. Najlepszym komplementem, jaki można mi dać, jest: « To proste, ale ktoś musiał wpaść na pomysł! » ”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek