VICAL HOME

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

VICAL HOME

Producent: Vical Home

Z ponad 70-letnią historią VICAL powstała jako fabryka wikliny i drewna, która oferowała artykuły dekoracyjne o silnym, osobistym charakterze. Z biegiem czasu, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie, firma VICAL rozszerzyła swój rynek i asortyment o nowe kolekcje mebli i artykułów gospodarstwa domowego, o wysokim oddziaływaniu estetycznym i dekoracyjnym. Właściwie mają szeroki katalog, wszechstronny i funkcjonalny, pełen stylów, tonów, ciepła, elegancji i egzotyki, podążający za sercem profesjonalistów o szczegóły, ale zawsze dbający o klienta. VICAL oferuje najlepsze profesjonalne rozwiązania jako dostawca kontraktowy, aby zaspokoić potrzeby każdego projektu pod względem estetyki, funkcjonalności i trendów. Meble i elementy dekoracyjne opierają się na innowacyjności, jakości i usługach, rozsądnie podchodząc do docelowego klienta, do światowych trendów dekoratorskich.  

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek