VIBIEFFE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 73 - 76 z 76 elementów
Pokazuje 73 - 76 z 76 elementów

VIBIEFFE

Producent: Vibieffe

Firma Vibieffe została założona w 1967 roku i ma klientów na całym świecie obsługiwanych przez sieć sprzedaży Partnerów, detalistów, agentów. Wszystkie produkty i projekty Vibieffe są unikalne, wyróżniające się i wyróżniające się, zaprojektowane przez uznanych włoskich projektantów i architektów. Produkty Vibieffe inspirowane są elegancją, finezją, jakością i stylem 100% Made in Italy. Każdy produkt Vibieffe może wyposażyć Twoje salony i salony w niestandardowe, wyróżniające się rozwiązania, a my znajdziemy najwyższej jakości rozwiązania projektowe nie tylko dla Twojego domu lub domu wakacyjnego, ale także dla Twoich biur, willi, hoteli, apartamentów z wyżywieniem we własnym zakresie, wydarzeń lub sceniczny projekt.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek