VGNEWTREND

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 462 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 462 elementów

VGNEWTREND

Producent: VGnewtrend

Firma VGnewtrend została założona w 1991 roku w Treviso, 20 km od Wenecji. To wyjątkowe miasto może uczyć sztuki pięknych rzeczy, proporcji architektonicznych, wykorzystania różnych materiałów i inspiracji odległymi kulturami, przerobionej genialnym włoskim rzemiosłem. VG jest tym wszystkim: udostępnia projektantom wnętrz do wykorzystania w ekskluzywnych projektach kolekcję autentycznych i unikalnych przedmiotów, zawsze odmiennych, nigdy konformistycznych, charakteryzujących się kulturalnym i umiarkowanie ostentacyjnym luksusem, będącym wynikiem ciągłych badań nad stylowo dekoracyjnym designem.
Żywy materiał, odpowiedni do formowania i przybierania najbardziej oryginalnych kształtów i wyglądów. Kreacje wywodzące się z tradycji, przekazywanej z pokolenia na pokolenie poprzez kunszt, który inspiruje wszystkie etapy produkcji. Produkcja jest w 100% Made in Italy.Oświetlenie i meble
Odrobina glamour dla każdego środowiska: od najbardziej luksusowej do nowoczesnej przestrzeni życiowej. Kilka propozycji spełniających najróżniejsze wymagania pod względem stylu i architektury.

Meble VG to luksus pod względem ekskluzywności, dystynkcji i wysokiej jakości. Są wynikiem wyrafinowanego i ekskluzywnego designu o silnej tożsamości i są wynikiem skrupulatnej uwagi przywiązywanej do typowych detali ekskluzywnych, ręcznie robionych dzieł, prawdziwych niepowtarzalnych ponadczasowych dzieł.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek