VERMOBIL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 66 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 66 elementów

VERMOBIL

Producent: Vermobil

Kolekcje Vermobil powstają z pasji i zainteresowania poszukiwaniem nowych materiałów, w połączeniu z elegancją linii. Seria produktów, których jakość, design i praktyczność łączą się w idealne połączenie. Realizujemy pomysł. Tutaj zaczyna się produkt Vermobil: przekształcić pomysł w produkt, podążając za eleganckimi liniami, wyjątkowymi i znaczącymi. Celem jest interpretacja mody, stylu życia i przekształcenie tego w design. Ponieważ wszystko się zmienia. Ewolucja obejmująca każdą gałąź firmy, od obsługi klienta po jakość i dbałość o szczegóły, wszystko absolutnie MADE IN ITALY.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek