VALDERAMOBILI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

VALDERAMOBILI

Producent: Valderamobili

Urzekający urok specjalnie dobranych materiałów, staranne wykonanie na każdym etapie produkcji oraz niezawodność firmy działającej w branży meblarskiej od ponad trzydziestu lat: te wartości wyróżniają Valderamobili, powstałą w 1976 roku, a dziś wyznacznik eleganckich klasycznych mebli najwyższa jakość. Dążenie do doskonałości wraz z wolą dostarczania produktów i usług, które spełniają potrzeby klientów, umożliwiło Valderamobili wzniesienie się ponad konkurentów, umacniając w ten sposób swoją pozycję rynkową zarówno we Włoszech, jak i za granicą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek