UTU SOULFUL LIGHTING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 102 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 102 elementów

UTU SOULFUL LIGHTING

Producent: Utu Soulful Lighting

Utu soulful lighting to portugalska marka zajmująca się oświetleniem. Oświetlenie uduchowione Utu narodziło się z kreatywnego centrum Mambo nieograniczone pomysły, które skupia talenty projektowe w zespole poświęconym opracowywaniu nowych produktów i pomysłów specjalnie ukierunkowanych na oświetlenie. Marka jest odpowiedzią na impuls do tworzenia rozwiązań oświetleniowych, które wzbogacają przestrzeń o indywidualność i znaczenie, nadają wartości otoczeniu poprzez tworzone doznania, które przyczyniają się do stworzenia specyficznej atmosfery.

Badania Zespół projektowy zajmuje się badaniami, od tego, jakich kolorów użyć, po to, które opakowanie jest bardziej wydajne, poprzez to, jakie obrazy i materiały przyciągają uwagę. Różna indywidualność i osobiste zainteresowania odgrywają ważną rolę, ponieważ każdy członek zespołu wnosi swój wkład z wyjątkową perspektywą na świat. Ta mozaika różnych sposobów patrzenia na świat wzbogaca proces tworzenia uduchowionego oświetlenia Utu.

Ręcznie robione uduchowione oświetlenie Utu opiera swoje podejście na atrakcyjności unikalnych elementów wykonanych tradycyjnymi technikami. Kolekcja wywodzi się z tradycyjnego rzemiosła, które zostało udoskonalone przez portugalskich rzemieślników: praca z metali lakierowanych i metali szlachetnych, takich jak mosiądz i miedź oraz prace ze szkła, oba z bogatą tradycją w Portugalii. Wszystkie produkty są starannie wykonane jeden po drugim, w produkcji zrównoważonej między najnowocześniejszymi procesami i ręcznie robionymi detalami.

Tradycja Obejmując dziedzictwo rzemiosła, jednocześnie będąc na bieżąco z innowacjami i rozwojem kreatywności na całym świecie , uduchowione oświetlenie Utu tworzy współczesne dzieła z tradycyjnymi portugalskimi materiałami i technikami. Ten aspekt jest stałym elementem procesu twórczego i wytwarza produkty wysokiej jakości: mieszają to, co potrafią najlepiej – niesamowitą kreatywność i doświadczoną produkcję rzemieślniczą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek