UNOPIÙ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 121 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 121 elementów

UNOPIÙ

Producent: Unopiù

Unopiù jest wiodącą firmą zajmującą się meblami zewnętrznymi we Włoszech i Europie. Od czterdziestu lat produkuje i dystrybuuje eleganckie elementy wyposażenia, akcesoria, konstrukcje oraz systemy oświetlenia tarasów, ogrodów, basenów i portyków.
Asortyment ponad 2000 pozycji wykonanych z najwyższej jakości materiałów ma na celu oferowanie wzornictwa rozwiązania przekształcające obszary zewnętrzne w przyjazne środowiska z taką samą uwagą, elegancją i osobistym gustem, jak we wnętrzach. W ten sposób przestrzenie zewnętrzne są tak samo znane i intymne jak w domu, łącząc te dwa obszary w naturalny i odświeżający sposób.
Meble Unopiù tworzą również wyjątkową atmosferę we wnętrzach lub w specjalnych miejscach, takich jak zamknięte werandy, ogrody zimowe oraz obszary mieszkalne domów wakacyjnych.

Styl i jakość Unopiù
Jednym z największych atutów Unopiù jest rozległość asortymentu mebli zewnętrznych. Kolekcje zachowują styl rzemieślniczy, ale trendy stale ewoluują dzięki innowacyjnym wzorom i materiałom. Wytycznymi badań i rozwoju Unopiù są jakość i odporność na warunki atmosferyczne. Materiały są wybierane, a meble, konstrukcje i akcesoria projektowane z uwzględnieniem tych podstawowych kryteriów. Dzięki najbardziej zaawansowanej technologii, starannemu doborowi surowców i doskonałemu kunsztowi, produkty Unopiù są w stanie wytrzymać nawet najbardziej ekstremalne warunki pogodowe. Unopiù wykorzystuje najwyższej jakości materiały, takie jak teak „klasy A”, najszlachetniejsze drewno, które pochodzi z centralnej części pnia drzewa z ekologicznych plantacji w Indonezji. Metal jest ręcznie kuty z obróbką zabezpieczającą przed utlenianiem i ma termoutwardzalną powłokę proszkową. Produkty z terakoty i peperino są odporne na działanie mrozu i warunków atmosferycznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek