ULMA ARCHITECTURAL SOLUTIONS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

ULMA ARCHITECTURAL SOLUTIONS

Producent: Ulma Architectural Solutions

Powstaliśmy w 1990 roku w ramach Grupy ULMA i od tego czasu rozwijamy się rozwijając szeroką gamę produktów polimerobetonowych skierowanych do tego segmentu rynku: Okładziny elewacyjne i Rozwiązania odwadniające.
ŚRODOWISKO BIZNESOWE
Tworzymy część Grupy ULMA, jednej z największych grup biznesowych w północnej Hiszpanii, z prawie 50-letnim doświadczeniem na rynku i wyraźnym zaangażowaniem w innowacje, zatrudnienie i wartość dodaną. Grupa ULMA jest częścią Korporacji MONDRAGON , największej Grupy Spółdzielczej na świecie.
ZESPÓŁ
 Naszym głównym kapitałem są ludzie. Dlatego promujemy motywujące środowiska pracy, które promują uczestnictwo i generowanie nowych pomysłów za pomocą naszego systemu Ciągłego Doskonalenia.
Nasz wykwalifikowany zespół, nasza technologia i know-how zdobyte dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomogły nam otworzyć się do coraz bardziej zglobalizowanego świata i zobowiązać się do polityki internacjonalizacji. Posiadamy oddziały we Francji, Portugalii, Meksyku i Brazylii z dystrybutorami we Włoszech, na Malcie, Cyprze, w Polsce, Norwegii, Rumunii, Chorwacji, Holandii, Dubaju, Kolumbii, Peru i Chile.
NASZE MISJE
Rozwój systemów uprzemysłowionych oraz innowacyjne, prefabrykowane produkty z myślą o skróceniu terminów i kosztów budowy, mniejszym zużyciu energii i promowaniu bezpieczeństwa pracy oraz współpracy pomiędzy naszą firmą a pośrednikami zaangażowanymi w proces budowlany.         

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek