TWO PARTS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


TWO PARTS

Producent: Two Parts

Two Parts wykorzystuje możliwości projektowe stworzone przez technologię. W 2015 roku architekt Christo Logan tworzył oświetlenie do projektu budowlanego, gdy diody LED o wysokim CRI i wysokiej jakości procesy drukowania 3D stały się dostępne i przystępne cenowo. Połączenie tych możliwości technologicznych otworzyło możliwości tego, czym może być oprawa oświetleniowa.

Zmontowana w jego mieszkaniu na Brooklynie, oryginalna seria ceramicznych wisiorków zdobyła nagrodę Good Design Award i najwyższe wyróżnienia od magazynu Blueprint, Architectural Rekord, World Interiors News, Exhibitor Magazine, IFDA, IDA i ICFF. Po osiągnięciu zdolności produkcyjnych ceramiki drukowanej maszynowo, na nowo odkrył produkty w nowych materiałach i procesach masowej produkcji. Projekty przekształciły się w obecną kolekcję odlewanych polimerowych opraw LED, które zachowują unikalne kształty oryginałów i ulepszają je pod każdym względem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek