TUTTISANTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

TUTTISANTI

Producent: Tuttisanti

TuttiSanti to idea​ FF3300 Visual Arts & Design Studio.
Pomiędzy rzemiosłem a designem TuttiSanti to projekt inspirowany katolicką i prawosławną tradycją ikonograficzną, ale reinterpretujący ją we współczesny sposób, polegający na konstruowaniu ilustracji i obiektów mebli, nadając wartość ekspertyzie Made in Italy poprzez nowe kody językowe.

TuttiSanti wykorzystuje pogląd „pop”, aby ponownie rozważyć centralne postacie tradycji religijnej. Łączy w sobie dogłębną analizę sakralnej ikonografii z bardzo współczesnym podejściem do projektowania i stylizacji. Projekt ma na celu refleksję nad dynamiką popularnych uczuć za pomocą niekoniecznie pobożnego klucza, bardziej zbliżonego do definicji „anioła stróża”. Od łacińskiego „Sanctus”, imiesłów czasu przeszłego „sankcja”: chronić sankcją, ale także ustanawiać przez prawo (a zatem to, co nienaruszalne, święte), świętym jest z definicji mężczyzna lub kobieta, którzy opowiadali się za zdobywaniem cnót swoich wiary w czasie ich istnienia.

Święty jest boskim wyrazem na Ziemi i powracającą postacią w życiu codziennym: od folkloru, poprzez rytuały rodzinne, takie jak powtarzanie dnia Świętego, po niezliczone przedstawienia sztuki figuratywnej. Poprzez postać świętego tradycja przywołuje historie niezwykłych kobiet i mężczyzn. Niezależnie od różnych przekonań, projekt ten ma na celu uczczenie „wyjątkowości”, która charakteryzuje ludzi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek