TRADEWINDS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

TRADEWINDS

Producent: Tradewinds

Tradewinds to warsztat rzemieślniczy, w którym Jean Pierre Galeyn i jego koledzy rzemieślnicy tworzą, produkują i dystrybuują autentyczne produkty na zewnątrz i do ogrodu.
Sztuka życia na świeżym powietrzu jest ich główną troską, więc gruntownie przekształcają powszechnie używane i dystrybuowane produkty, aby przywrócić ich autentyczny cel i uczynić je trwałymi, przyjaznymi dla użytkownika i przyjemnymi dla oka.
Ci pozytywni nostalgii nieustannie poszukują idealnego połączenia autentycznego rzemiosła i nowej technologii, aby osiągnąć wyjątkowe przedmioty.
By kontrolując każdy etap procesu, od projektu po dostawę, są w stanie zagwarantować stałą i bezbłędną jakość.
Ponieważ wszystkie produkty są wykonywane ręcznie, są one stale dopracowywane i ulepszane.
Tak jest dlaczego od 1995 roku nasze autentyczne produkty cieszą się uznaniem wymagających konsumentów zainteresowanych jakością na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek