TRACKDESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów

TRACKDESIGN

Producent: Trackdesign

TrackDesign łączy doświadczenie zdobyte w dziedzinie inżynierii z projektowaniem. Nasza przestrzeń to miejsce, w którym inżynierowie, architekci i projektanci z całej Europy pracują w ścisłej synergii w poszukiwaniu rozwiązań projektowych łączących technologię i estetykę. Dzięki kreatywnej i e-commerce trackdesign.net zespół techników wybiera najlepsze pomysły do ​​prototypowania i sprzedaje je online.


Projektanci TrackDesign
Meble , wykonane w naszym warsztacie oraz w sprzedaży na platformie TrackDesign, pozwalają naszym projektantom otrzymać procent od zysku ze sprzedaży ich produktów. Naszą dewizą jest „Ty projektujesz, a my tworzymy!”. Posiadamy sieć kreatywnych artystów, techników, inżynierów i systemów produkcyjnych, którzy oferują zakup oryginalnych, eleganckich i współczesnych przedmiotów i mebli Made in Italy.

Nasza sieć projektantów i artystów pochodzi ze wszystkich nad Europą i stale się rozwija. Jesteśmy dumni z wybitnych umiejętności, rzemieślniczego dotyku i czynnika ludzkiego. Kochamy tworzyć piękne produkty i dobrze wykonane autentyczne dzieła sztuki.


TrackDesign: badania i rozwój
Doradztwo techniczne profesjonalistów w dziedzinie projektowania, specjalistów od modelowania 3D poprzez zaawansowane oprogramowanie do projektowania parametrycznego oraz opracowywanie pomysłów na wykonanie „specjalnych” obiektów stalowych należą do oferowanych przez nas usług. Tworzymy aranżacje wewnętrzne i zewnętrzne zaprojektowane wspólnie z klientem, aby sprostać potrzebie życia w unikalnych i dostosowanych do potrzeb przestrzeniach.

Poszukiwanie nowych paradygmatów projektowania i nowych kombinacji do eksperymentowania, skłania nas do proponowania innowacyjnych produkcji meble i wyroby ze stali specjalnej, które opowiadają o pięknie i wieloaspektowym potencjale ekspresyjnych metali. Możliwość łączenia różnych materiałów (metal, szkło, drewno, marmur) pozwala nam realizować całe i zdefiniowane projekty, dbając nie tylko o właściwy dobór materiału, ale o cały projekt. Jesteśmy zawsze gotowi spełnić każde życzenie i stawić czoła każdemu nowemu wyzwaniu, dzięki wyobraźni, badaniom i dużej kreatywności. Inżynierowie i projektanci współpracują w warsztacie z naszymi doświadczonymi rzemieślnikami, dokonując ciągłych ulepszeń i inteligentnych rozwiązań w celu zaspokojenia potrzeb klientów. TrackDesign wykorzystuje swój pełny potencjał, aby połączyć maszynę do sterowania numerycznego i rzemieślniczy kontakt ze sobą. Zrównoważenie produkcji, wartość relacji międzyludzkich i obszerny zbiór naszej pracy od dawna prowadzą nas do stałego dodatniego bilansu.

Zrównoważenie produkcji, wartość zasobów ludzkich i obszerny zbiór nasza praca od dawna prowadzi nas do stałego dodatniego bilansu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek