TONINO LAMBORGHINI CASA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów

TONINO LAMBORGHINI CASA

Producent: Tonino Lamborghini Casa

Unikalny duch przenika każdy produkt wymyślony, zaprojektowany i stworzony przez Tonino Lamborghini. Posiada innowacyjność, a jednocześnie pozostaje wierny tradycji kształtów, które są jednocześnie eleganckie i odważne. To pasjonujące poszukiwanie oddaje niezatarte dziedzictwo włoskiego stylu na świecie i mówi niepowtarzalnym językiem kreatywności, innowacji, elegancji i techniki. Ta pasja jest siłą napędową kolekcji noszących nazwę Tonino Lamborghini. W designie, w poszukiwaniu detali, w pragnieniu, by obudzić się tylko prestiżowa marka. Kolekcja stworzona z myślą o mężczyznach i kobietach z charakterem, którzy nie chcą pozostać niezauważeni.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek