TOJO MÖBEL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

TOJO MÖBEL

Producent: Tojo Möbel

Tojo Möbel GmbH to dynamiczna, innowacyjna firma, która powstała w czerwcu 2000 roku. Celem jest tworzenie mebli o ponadczasowym wzornictwie, które wyróżniają je funkcjonalnością, ekologią i ekonomią. Sukces sprzedaży zorientowanych na design i nagradzanych produktów w przystępnych cenach pokazuje, że Tojo Furniture Co odzwierciedla czasy. Skorzystaj również z tych bestsellerów i minimalistycznych produktów, które przekupione charakteryzują się prostą elegancją i doskonałą funkcjonalnością. Dzięki współpracy z różnymi młodymi projektantami Tojo mogło się stale rozwijać. Za innowacyjność i atrakcyjny design produkty zostały nagrodzone kilkoma nagrodami i nominacjami za wzornictwo i innowacyjność.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek