TISSERANT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 856 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 856 elementów

TISSERANT

Producent: Tisserant

W 1925 roku, świeżo upieczony absolwent renomowanej szkoły sztuk pięknych i użytkowych oraz rzemiosła École Boulle, Émile Tisserant wziął udział w wystawie Arts Décoratifs, gdzie znalazł się wśród laureatów. Kilka lat później założył własną firmę, u szczytu stylu Art Deco, współpracował z Ruhlmannem i brał udział w produkcji opraw do liniowca Normandie.

W latach 70. jego syn Bernard Tisserant stał się wyznacznikiem dobrego smaku i surowości, decydując się bardziej skoncentrować na reprodukcji żyrandoli i pracach konserwatorskich. On również jest absolwentem École Boulle i przez 15 lat był przewodniczącym brązowego jury konkursów Meilleurs Ouvriers de France (Najlepsi rzemieślnicy we Francji).

Firma jest dziś prowadzona przez wnuk jej założyciela, Antoine Tisserant, który wzbogacił kolekcję o kilkaset nowych modeli. Nie bojąc się stosować nowych technologii, jako jeden z pierwszych zastosował diody LED w wysokiej klasy oprawach – jak latarnia z gołębiami z kryształu górskiego, wyprodukowana we współpracy z Pierre-Yvesem Rochonem dla „Grand Hotel” w Cap Ferrat.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek