THPG

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 169 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 169 elementów

THPG

Producent: THPG

THPG - Thomas Hoof Produktgesellschaft to niemiecka firma zajmująca się dostarczaniem przedmiotów codziennego użytku o najwyższej jakości funkcjonalnej i spełniających wymagania dotyczące doskonałych produktów, takich jak oświetlenie do wnętrz i na zewnątrz, systemy przełączników z porcelany, Bakelite®, Duroplast i szkła, ale także armatury, zlewozmywaków i akcesoriów łazienkowych.Thomas Hoof Produktgesellschaft została założona w 1998 roku jako spółka zależna Manufactum w celu opracowywania wysokiej jakości rozwiązań dla grupy macierzystej. Dziesięć lat później założyciel Manufactum Thomas Hoof i Thomas Hoof Produktgesellschaft oddzielili się od grupy. Powstała Grupa Thomas Hoof, która od tego czasu łączy firmy z branży budowlanej, leśnej i rolniczej oraz kilka redakcji.Thomas Hoof Produktgesellschaft wciąż się rozwija i dystrybuujemy wysokiej jakości produkty do użytku domowego, w tym akcesoria łazienkowe do systemów włączników światła. Cały katalog produktów jest dostępny za pośrednictwem instalatorów i wyspecjalizowanych sprzedawców oraz we własnym sklepie firmy i jest nadal oferowany w asortymencie produktów Manufactum.THPG działa w sieci projektanci, konstruktorzy i różni specjaliści od obróbki poszczególnych materiałów. Nawiązała również bliskie więzi z producentami, których umiejętności wciąż koncentrują się na przetwarzaniu mniej popularnych materiałów i którzy stosują tradycyjne metody produkcji, odgrywają istotną rolę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek