THIERRY VIDÉ DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów

THIERRY VIDÉ DESIGN

Producent: Thierry Vidé Design

Nieważkość, przejrzystość i światło – Made in Paris
Od 1998 roku Jean Sebastian i Félicien Vidé, pod nazwą Thierry Vidé Design, tworzą i edytują współczesne projekty oświetlenia, ręcznie wykonane ze stali nierdzewnej polerowanej na lustro.
Prawdziwe światło rzeźby unikalnie wykonane ręcznie i produkowane w limitowanych edycjach, przedmioty te są wysokiej jakości przedmiotami wykonanymi w ich paryskim warsztacie.
Ponadczasowa elegancja organicznych krzywizn w zestawieniu ze współczesnymi materiałami, rzeźbi światło, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę, ciepłą i powietrzną.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek