THEA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

THEA

Producent: Thea

W mitologii greckiej Thea była jedną z bogiń tytanii: była boginią światła i kojarzyła się z promiennym blaskiem metali i klejnotów. To na jej cześć powstała Thea, podążając tym samym dążeniem do perfekcji, z jakim greckie rzeźby inspirowały artystów renesansu.

Rzemieślnicza produkcja Thea Produkcja przedmiotów stworzonych przez Theę wykorzystuje współpracę duża sieć toskańskich warsztatów rzemieślniczych, z których każdy ma mistrzów ekspertów w określonych procesach. Różnorodność produkcji rzemieślniczej w okolicy oraz jakość przekazywana od wieków w warsztatach rzemieślniczych są dla nas źródłem inspiracji i pozwalają nam oferować szeroki zakres usług. Celem Thea jest doskonalenie się z każdym wykonanym przedmiotem. Wierzymy w przyszłość, w której jakość ma wymierną i znaczącą wartość także dla klientów, którzy inwestując w lokalną siłę roboczą z poszanowaniem historii i produkcji, przyczynią się do zachowania wiedzy i wartości.

Wybór Thea's materiały Każdy produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, nawiązujących do tradycji Toskanii i łączy kunszt rzemieślniczy przekazywany przez wieki artyzmu ze współczesnymi formami wzornictwa, językiem włoskim. Zaawansowane technologie, takie jak modelowanie 3d, cięcie laserowe i wykorzystanie maszyn numerycznych, są wykorzystywane w przypadkach doskonalenia procesów. Swoje materiały wybierają spośród bogatej gamy tradycyjnych toskańskich surowców i wykończeń, gdzie każde małe miasteczko od wieków wyspecjalizowało się w pewnych procesach. Skóry pochodzą z Pizy, różne rodzaje drewna z Pistoi, metale zostały wydobyte w kopalniach Elby już przez Etrusków. W Prato, słynącym z tekstyliów i historycznych powiązań z Chinami, przez wieki importowano masę perłową i bambus. Pobliskie miasto Lastra a Signa oferuje swoje mistrzostwo w rzemiośle ze słomy dzięki swoim torebkom, kapeluszom i sukienkom. I jak moglibyśmy zapomnieć Carrara z jej kamieniołomami białego marmuru z szarymi żyłkami i jeszcze bardziej prestiżowymi różowymi marmurami Calacatta i Breccia. Na całym włoskim wybrzeżu można znaleźć piękne skały, takie jak łupek, rzymski trawertyn i wulkaniczny onyks. Ogromna różnorodność, kreatywność i pomysłowość, które oferuje Toskania, a które można znaleźć również w jej bogatej tradycji kulinarnej, owocują nieustannie ewoluującymi kreacjami i oryginalnymi połączeniami surowców.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek