TENDER RAIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 61 elementów

TENDER RAIN

Producent: Tender Rain

Tender rain® ma siedzibę w północno-wschodnim Piemoncie i jest innowacyjną firmą w branży pryszniców.
Z biegiem lat rozwinęła pionierskie technologie, bogate doświadczenie, ciągłe badania i nowoczesny park maszynowy.
Te cechy pozwalają do finalizowania ważnych projektów i łączenia technologicznego know-how z rewolucyjnym designem.
Opatentowane rozwiązania prysznicowe w stylu minimalistycznym
tender rain® są w całości produkowane we Włoszech przy użyciu opatentowanego systemu konstrukcyjnego, który zapewnia wyjątkowe korzyści techniczne. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy słuchawki prysznicowe o niewiarygodnej grubości.
Dzięki naszym systemom prysznicowym atmosfera w łazienkach zyskuje nie tylko elegancję, innowacyjność i prestiż, ale także staje się niezapomnianą prywatną przyjemnością.
Technologiczna kreatywność
tender rain® działa w technologicznej kreatywnej atmosferze, aby zapewnić pełną satysfakcję klienta. Nasza perspektywiczna wizja doprowadziła do całkowitego zaangażowania w dokładność w zakresie jakości, innowacji i estetyki.
Nasze pionierskie rozwiązania prysznicowe odgrywają ważną rolę na scenie międzynarodowej i przyczyniają się do rozpowszechniania wpływu włoskiego designu.
Firma gwarantuje: tylko włoskie i północnoeuropejskie surowce, procesy produkcyjne nie są zlecane za granicę, wewnętrzne wykorzystanie wydajnych i nowoczesnych maszyn i narzędzi z naturalnego diamentu, stały rozwój przemysłowy z odrobiną rzemiosła, co czyni produkty całkowicie wyjątkowymi.
Zrównoważone zdrowie
Nasza etyka korporacyjna opiera się na całkowitym poszanowaniu dziedzictwa naturalnego i ma na celu wytwarzanie rozwiązań zdolnych do realizacji celów ekologicznych: oszczędność wody i energii, certyfikowane surowce, jednolity efekt delikatnego deszczu® zapewniający niesamowity masaż.
Nasze wysokiej jakości prysznice reprezentują Twoje osobiste rozwiązanie SPA, salus per aquam, czyli dobre samopoczucie dzięki wodzie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek