TEM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • SUPER DESIGN

    • Rodzaj lampy: Oświetlenie ciągów komunikacyjnych
    • Przeznaczenie: Wewnętrzne
    • Producent: TEM
    • Kraj pochodzenia: Słowenia
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

TEM

Producent: TEM

TEM to wiodący słoweński producent przełączników i gniazd pod własną marką. Firma oferuje nowoczesne, innowacyjne technologicznie i wysoce estetyczne rozwiązania wyłączników i gniazd w pomieszczeniach mieszkalnych i roboczych ze szczególnym naciskiem na komfort użytkowania. TEM w codziennej działalności biznesowej i opracowywaniu nowych produktów i rozwiązań kieruje się zasadą prostoty. TEM zapewnia swoim partnerom pozytywne i proste doświadczenia z firmą i jej produktami. Dzięki łatwej instalacji i obsłudze produktów oraz szerokiej gamie kolorów i materiałów spełniają najbardziej wygórowane wymagania każdego użytkownika i przestrzeni. TEM zapewnia wszystkim zaangażowanym w codzienne procesy robocze otwarte i przejrzyste partnerstwo, a dobre doświadczenie użytkownika jest zawsze na szczycie ich listy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek