TEKNI-LED

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 84 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 84 elementów

TEKNI-LED

Producent: Tekni-Led

Założona 50 lat temu firma Gandelin Lighting specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy opraw oświetleniowych. Urodzona jako firma rodzinna, jej wiedza i pasja zostały przekazane panu Cédric Vine, który w 2005 roku założył firmę TEKNI-LED By Gandelin. Obecnie TEKNI-LED koncentruje się głównie na oświetleniu LED, oświetleniu hotelowym, lampach do czytania i „na miarę oprawy oświetleniowe. Ta technika zapewnia prawdziwy wstrząs zarówno we wnętrzu, jak i w oświetleniu zewnętrznym. TEKNI-LED wnosi swoje know-how we wdrażaniu oświetlenia nowej generacji. Dioda LED wykazuje znaczące korzyści, w tym zużycie energii, ale także żywotność produktu.Czy do oświetlenia wewnętrznego domu lub firmy, do budynków z naszymi rozwiązaniami zewnętrznymi, do baseny, ogród znajdziesz referencje, które spełnią Twoje wymagania.TEKNI-LED doradzi Ci najlepsze rozwiązania do ustawienia w zależności od Twojego projektu. TEKNI-LED ma siedzibę w Isère, w okolicach Wiednia, a obecnie ma klientów w całej Francji, a także za granicą. Zawsze awangardowy, można go znaleźć na licznych wystawach łączących design i oryginalność. Wszystkie oprawy oświetlenia wnętrz są projektowane i produkowane w całości we Francji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek