TECNOILLUMINAZIONE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów

TECNOILLUMINAZIONE

Producent: Tecnoilluminazione

Know-how zdobyte w ciągu 60 lat w branży instalacji i oświetlenia umożliwiło firmie Tecnoilluminazione opracowanie oświetlenia wykorzystującego innowacyjną technologię LED o wysokiej mocy świetlnej.
Tecnoilluminazione oferuje dziś gamę elastycznych produktów i systemów o minimalnych wymiarach w oparciu o technologię LED i oferując precyzyjną regulację ilości i jakości chromatycznej emitowanego światła. Diody LED mocy stanowią dziś formę oświetlenia o wysokiej wydajności i ważną, zrównoważoną alternatywę dla tradycyjnych źródeł światła.
W pełni uwzględniając koncepcję zrównoważonego rozwoju, Tecnoilluminazione ma na celu dostarczanie produktów, które umożliwią klientom z sektora cywilnego i usługowego dostarczanie oświetlenia podczas oszczędność energii i poszanowanie środowiska.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek