TECNOGRAFICA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

TECNOGRAFICA

Producent: Tecnografica

Firma Tecnografica została założona w 1992 roku skupiając swoją misję na projektowaniu powierzchni. Od zawsze naszą filozofię cechuje umiejętność wychodzenia poza i patrzenia w przyszłość, chęć tworzenia nowych rozwiązań estetycznych, prowadzących nas do realizacji oszałamiających projektów, które można powielać w sposób przemysłowy. Nigdy nie szukaliśmy łatwych sposobów. Czasami goniliśmy za nierealistycznymi marzeniami na krawędzi odwiecznego wyzwania między fantazją a rzeczywistością. Chęć i pasja napędzały nas i wspierały w wyznaczaniu celów i wykorzystywaniu ich do naszych przyszłych niesamowitych projektów. Dziś tak jak wczoraj ciężko pracujemy nad planowaniem i realizacją naszych tapet, które mają na celu ulepszenie unikalnych i ekskluzywnych środowisk. Jesteśmy dumni z tego, co robimy dla naszych klientów, jesteśmy dumni z tego, czego się nauczyliśmy i teraz bardziej niż kiedykolwiek jesteśmy gotowi stawić czoła nowym wyzwaniom. To my.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek