TABISSO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

TABISSO

Producent: Tabisso

Koncentrując się na produktach z najwyższej półki, TABISSO opracowuje innowacyjne rozwiązania meblowe dla rynków profesjonalnych. Modułowość kolekcji, zarówno klasycznych, jak i nietypowych, wzbudza ciekawość i wyobraźnię użytkowników. Aspekty środowiskowe mają kluczowe znaczenie przy opracowywaniu i produkcji kolekcji — naszym credo jest skupienie się na kreatywnych i użytecznych produktach przy jednoczesnym poszanowaniu planety.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek