SWISSPEARL ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 51 elementów

SWISSPEARL ITALIA

Producent: Swisspearl Italia

Od wielu lat Swisspearl® opracowuje innowacyjne i zrównoważone produkty wykonane z naturalnych materiałów, w duchu inwencji i z eksperckimi umiejętnościami, do zastosowania w przegródce budynku, wystroju wnętrz i ogrodzie - w pełni zorientowane na estetykę, jakość i odpowiedzialność wobec ludzi i środowiska.

Produkty Swisspearl® z warsztatów w Niederurnen i Payerne w Szwajcarii stały się istotną częścią szwajcarskiej kultury budowlanej, a także szybko podbiły resztę (budynek) świat. Swisspearl® współpracuje na całym świecie z ponad sześćdziesięcioma partnerami umownymi w ponad pięćdziesięciu krajach, dzięki czemu jest zawsze blisko swoich klientów.

Przewodnią zasadą i duchem napędowym Swisspearl® jest jej wysoka jakość wymagania oraz chęć opracowywania i produkowania przyszłościowych, funkcjonalnie i estetycznie przekonujących projektów w stałej współpracy z architektami, projektantami, rzemieślnikami i dostawcami materiałów budowlanych.

Swisspearl® jest jedynym producentem, który opanował bardzo wymagające procesy produkcyjne dla integralnie barwionych płyt kompozytowych cementowych oferowanych w tak szerokiej gamie kolorystycznej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek