STUDIO LIEVEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


STUDIO LIEVEN

Producent: Studio Lieven

Studio Lieven zostało założone w 2015 roku. Głównym zainteresowaniem Niny Lieven jest ponowne wyobrażenie sobie natury i rekonstruowanie jej za pomocą ludzkich wehikułów percepcyjnych, takich jak geometria i nauka. Aby zrozumieć naturę naukowo, człowiek musi zbudować system, który dzieli jej złożoność i wyjaśnia ją. Mając to na uwadze, praca ta jest próbą ponownego wyobrażenia sobie pojęcia zjawisk przyrodniczych i rekonstrukcji ich w przedmioty codziennego użytku. Podział przyrody i jej fenomen na kawałki i ponowne złożenie zrozumiałych, użytecznych i relatywnych obiektów to metodologia pracy.


„Zjawiska naturalne są inspiracją dla moich projektów. Ma znaczenie z czego składa się przedmiot i jak jest tworzony. Moim głównym celem jest tworzenie obiektów-doświadczeń, które łączą je z czymś innym niż ludzki świat.”

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek