STEELBOX BY METALWAY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

STEELBOX BY METALWAY

Producent: Steelbox By Metalway

Przygotowanie i doświadczenie spotykają się w Metalway Ltd, z dwudziestoletnim doświadczeniem w obróbce metali, łączymy technologię, doświadczenie i nowe procesy, aby stworzyć nowe obiekty odpowiednie do wspierania użytkownika w wymagającym, nowoczesnym miejscu pracy.
Łącząc dziesięciolecia wiedzy -jak z dalekowzroczną wizją przyszłości, marka Steelbox jest idealnym partnerem klienta, który szuka solidności i jakości, motto w każdym dziale produkcji firmy.
Zlokalizowana w strefie przemysłowej Tortoreto, firma Metalway ltd poświęcona działowi Steelbox 5.000 metrów kwadratowych jego powierzchni, z maszynami sterowanymi numerycznie i niezastąpionym kapitałem ludzkim, do produkcji szeregu mebli metalowych, które mogą zaspokoić wszelkie wymagania rynku, uzupełnionych o lekkie regały, modułowe i nadaje się do przestrzeni publicznych.
Produkty dźwiękowe, metalowe przechowywanie, szafki na dokumenty, wielofunkcyjne szafki, ławki do szatni i stoły do ​​stołówek uzupełniają paczkę ckage, zaspokajając wszystkie potrzeby rynku.
Poprzez swoją rozległą sieć dystrybucji we Włoszech i za granicą, Steelbox dąży do poprawy każdego dnia, stawiając czoła wyzwaniom rynkowym, wdrażając rozwiązania zgodnie ze swoimi dealerami i agentami, aby każdy produkt stał się meble specjalne.
Centrum Badań i Rozwoju firmy Steelbox, we współpracy z działem technicznym Metalway Ltd, architektami i inżynierami, codziennie rzuca wyzwanie prawom ergonomii i fizyki, aby kształtować prosty metal i inne materiały w celu tworzenia artykułów aby wzmocnić Twoją codzienną pracę.
Wszystkie zamówienia dokładnie sprawdzone i potwierdzone przez nasz dział sprzedaży są wprowadzane do potężnego systemu informatycznego, który pozwala naszej kadrze zarządzającej na natychmiastową realizację zamówień na surowce i produkcję wszystkich wymaganych elementów.
Produkt poddawany jest surowej kontroli jakości podczas cięcia, gięcia na prasie, wiercenia i precyzyjnego spawania wykonywanych przez roboty antropomorficzne. Ostatni etap powlekania realizowany jest proszkami epoksydowymi po obróbce odtłuszczania fosforowego. Starannie wykonane opakowanie i przygotowanie produktu do wysyłki uzupełniają proces jakości, który pozwala Steelbox podbijać nawet najbardziej wymagające rynki.
Determinacja i wysiłki naszego zespołu ukierunkowanego na rynek, pomagają tworzyć czym jest dla nas Steel & Style, duże wyzwanie dla innowacji i jakości, które zaspokajają naszą pracę i potrzeby naszych klientów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek