STAYGREEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

STAYGREEN

Producent: Staygreen

Kreatywność i nowoczesność łączą się, aby stworzyć nową koncepcję zrównoważonego projektowania. Kolekcja Le Anime di Carta, będąca wynikiem współpracy między Staygreen i robertopamio+partners, udowadnia, że ​​wciąż można zmieniać i odkrywać obiekt. Dzięki dokładnym badaniom i zasadom proekologicznym produkty z kolekcji wykonane są z alternatywnych, ekologicznych materiałów, takich jak podwójna tektura falista i naturalne kleje ze skrobi grochowej. Unikalne, czyste kształty, odpowiednie do każdego otoczenia, oddają istotę materiału i proponują nowy sposób doświadczania projektu, który demonstruje większą świadomość i troskę o przyszłość.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek