SPHAUS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

SPHAUS

Producent: Sphaus

Firma spHaus została założona przez Filippo Dell'Orto w 2004 roku jako postępowa i innowacyjna firma projektowa, produkująca i dystrybuująca w 100% wykonane we Włoszech meble, oświetlenie i akcesoria najwyższej jakości. Wytyczne produkcyjne firmy zostały ustalone na podstawie pierwszego katalogu: produkt, który jest w stanie wyjść poza konwencje dużych marek handlowych w tym sektorze, stosując zasadę formalnej innowacji, nie tracąc z oczu czystości i funkcjonalności, a przede wszystkim nie będąc jedynie dekoracyjne.
spHaus osiągnął wtedy przewagę jakości high-end poprzez idealną równowagę pomiędzy produkcją przemysłową i rzemieślniczą, jako gwarancję unikatowego przedmiotu.

Rocznie asortyment produktów stale się rozwijała, oferując coraz bardziej kompletny i wyrafinowany katalog. Włoscy i międzynarodowi projektanci rozpoczęli współpracę z spHaus, wnosząc różnorodność i bogactwo estetyczne bez odchodzenia od ustalonych zasad.

Katalog spHaus zawiera teraz szereg produktów przeznaczonych zarówno na rynek profesjonalny, jak i prywatny.


Na przestrzeni lat spHaus dostarczał projekty na całym świecie: luksusowe hotele i ekskluzywne resorty, topowe salony restauracyjne i barowe, kompleks menedżerski i poczekalnie lotniskowe, sklepy odzieżowe, siłownie i strefy relaksu SPA, szkoły i uczelnie, prywatne luksusowe osiedla.


Główną częścią kolekcji, reprezentującą podstawową działalność firmy, są fotele tapicerowane. Ale w katalogu nie brakuje również mebli uzupełniających: stoły, stoliki okolicznościowe i lampy.

Naszą standardową produkcję wspieramy różnymi stopniami personalizacji produktu: od zastosowania kolorów i tkanin na życzenie klienta do tworzenie nowych produktów kontraktowych.


Firma jest strategicznie zlokalizowana w centrum produkcyjnym Brianza, słynącym z tego, że jest miejscem najbardziej znanych historycznych włoskich marek designerskich. Rozwinęła swój proces produkcyjny, czerpiąc z najważniejszego zasobu tego obszaru: bliskiej współpracy z siecią małych firm specjalizujących się w sektorze meblarskim. Relacje biznesowe, które stale zachodzą między tymi firmami a spHaus, umocniły się na przestrzeni lat i gwarantują najwyższą jakość produkcji.

Dostawca współpracuje z firmą od początku rozwoju produktu: a mianowicie od prototypowania do inżynieria produktu, aż do samej produkcji. Każdy projekt spHaus zaczyna się od umiejętności, kompetencji, technologii produkcji i przetwarzanych przez dostawców materiałów.


Z biznesowego punktu widzenia spHaus zwiększył swój program sprzedaży i dystrybucji na skalę światową . Obszary deweloperskie zorientowane są na rynek Retail, na który składają się ekskluzywne sklepy wielomarkowe oraz rynek Contract dla wnętrz hotelarskich i prywatnych.

Unikalny design spHaus to charakterystyczny i silny detal estetyczny każdego projektu wnętrz.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek