SP LIGHT AND DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów

SP LIGHT AND DESIGN

Producent: SP Light And Design

Założona w 1929 roku przez Renzo i jego rodzinę firma Valenti początkowo specjalizowała się w obróbce metali. W 1968 roku firma staje przed pierwszym dużym wyzwaniem: wejściem w świat Wzornictwa Przemysłowego. Narodziła się nowa, ale silna marka Ecolight. Sukces był natychmiastowy i wielu znanych na całym świecie architektów, takich jak Studio Tetrarch, Olaf Von Bohr, Isao Osoe i Ezio Didone, chciało współpracować. Firma płynnie pojawiła się na rynku włoskim i międzynarodowym.
Córki, Carla i Laura, pracowały z wielką pasją, aby zagwarantować rozwój i sukces firmy.


Diva by SP light and Design
W 2013 roku SP light and Design narodziło się z pragnienia Carli i jej męża Luciano, aby prowadzić rodzinną firmę. Ich najstarsza córka, Eleonora, również dołącza do Spółki, przynosząc nowe pomysły i inspiracje. W 2018 roku, po latach poświęcenia, na rynku pojawiła się pierwsza oryginalna kolekcja o nazwie Diva. Teraz, jak wtedy, dzięki zaangażowaniu, entuzjazmowi i pasji rodziny, SP light and Design nadal się rozwija. Nieustannie poszukując piękna i jakości, firma stoi przed nowym wyzwaniem: stworzyć coś, co będzie znane nie tylko z pięknego designu, ale także z innowacyjnej technologii.


Zespół SP light i Design
Nasz zespół jest dobrze połączony, stworzony przez grupę młodych, entuzjastycznych ludzi, otwartych na innowacje i chcących cenić przeszłe doświadczenia, aby budować tylko to, co najlepsze. Współpracujemy ze świetnymi projektantami i wspieramy badania. Kierujemy się ciekawością, aby testować nowe materiały i inspirować się nowymi stylami.
Naszym celem jest harmonia, odnaleziona w sztuce i naturze, w naszych muzach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek