SOVET ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 282 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 282 elementów

SOVET ITALIA

Producent: Sovet Italia

Sovet narodził się pod koniec lat 80., aby zbadać możliwości ekspresji szkła we współczesnym meblach. Od początku 2000 roku nawiązuje współpracę z liczącymi się międzynarodowymi projektantami i wprowadza obok szkła inne materiały, poszerzając swoją perspektywę pod znakiem kreatywności i ciągłej ewolucji. Od „Nowych kształtów dla szkła” do „Nowych kształtów dla designu” w ciągu ostatnich 30 lat firma stale się rozwijała, przekształcając się z firmy utożsamianej ze szkłem w odnoszącą sukcesy na arenie międzynarodowej firmę zajmującą się projektowaniem 360 stopni, z nowymi rozwiązaniami zarówno dla środowiska domowego i kontraktowego, które łączą minimalizm i trafny dobór materiałów.

Made in Italy
Kreatywne wykorzystanie procesów przemysłowych, użycie surowców o absolutnej jakości i skrupulatna praca
mistrzów rzemiosła, pozwól Sovet tworzyć wysokiej jakości kolekcje w 100% Made in Italy. Dzięki najnowocześniejszym systemom automatyki przemysłowej Sovet jest w stanie zaspokoić również duże zapotrzebowanie na powierzchnie kontraktowe, zapewniając zawsze najwyższe standardy jakości. Firma prowadzi nieustanną ścieżkę poszukiwania materiałów, aby stworzyć ofertę uzupełniających się akcesoriów, wyposażając różne rodzaje otoczenia z maksymalnymi możliwościami indywidualizacji.

Zrównoważony rozwój
Szkło zachowuje swoją wartość jako fundamentalny element dla Sowieta. Szkło jest sprzężone i przetwarzane przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii i tworzy nowe materiały, które łączą badania i know-how, takie jak szkło Materia i Liquid. Poszerzanie gamy typów produktów i ciągłe poświęcenie mające na celu oferowanie społeczeństwu coraz więcej niestandardowych możliwości to kluczowe punkty dla Sovet, które doprowadziły do ​​wyboru ponad 123 wykończeń. Od ceramiki po drewno, od HPL po Cristalplant, po stal i aluminium. Skóry, sztuczne skóry, aksamity i tkaniny uzupełniają gamę doskonałych wykończeń, wszystkie wyprodukowane we Włoszech.
Szkło może być ponownie wprowadzane do cyklu produkcyjnego niezliczoną ilość razy i jest silnie ilustracją wysokiej uwagi, jaką firma przykłada do ekokompatybilności. Do swoich procesów produkcyjnych Sovet wykorzystuje energię pochodzącą bezpośrednio ze źródeł odnawialnych. Dzięki swoim systemom fotowoltaicznym jest w stanie zaspokoić własne zapotrzebowanie na energię. Ponadto firma wykorzystuje do lakierowania opakowania kartonowe z ograniczoną zawartością farb olejnych i wodorozcieńczalnych.

Wartości
Jedną z głównych wartości firmy Sovet jest projekt, który ma wyrażać innowacyjność i nowa kultura życia w przestrzeni.
Know-how w fazie produkcji i obróbki materiałów, wraz z doskonałością „niestandardowej” usługi technicznej opracowanej w czasie, skłoniły Sovet do coraz większej współpracy z architektami studia o międzynarodowej renomie do realizacji projektów mieszkaniowych i kontraktowych na całym świecie oraz wyposażenia restauracji, hoteli, salonów, lotnisk, statków i powierzchni komercyjnych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek