SOLPURI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 98 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 98 elementów

SOLPURI

Producent: Solpuri

solpuri łączy w sobie życiową energię słońca z wyrazistością doskonałego designu. Dla solpuri spędzanie czasu na zewnątrz tu i teraz, poza wszystkimi czterema ścianami, oznacza przekraczanie utartych standardów i tworzenie lepszej jakości życia dzięki naszym unikalnym projektom. Wymarzone letnie dni w ogrodzie, cieszące się pobudzającą rozmową lub dobrą książką. Kolacja na stylowym tarasie na dachu w modnej części miasta. Niezapomniany dzień w rodzinnym domku na plaży, któremu towarzyszy jedynie śmiech dzieci i szum szumiącego morza. Cokolwiek masz na myśli, ciesz się czasem spędzonym na świeżym powietrzu – solpuri przeniesie Cię na słoneczną stronę życia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek