SOGNI DI CRISTALLO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 213 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 213 elementów

SOGNI DI CRISTALLO

Producent: Sogni Di Cristallo

Sogni Di Cristallo® jest liderem w oświetleniu wnętrz produkowanym w prowincji Wenecja we Włoszech, zgodnie ze starożytną techniką szkła Murano w naszych piecach. W naszym katalogu znajdują się również lustra weneckie, wazony i przedmioty ze szkła weneckiego. Dziś jesteśmy obecni w domach tysięcy klientów na całym świecie, a także współpracujemy z architektami i projektantami przy projektach oświetlenia kontraktowego (hotele, restauracje, centra handlowe…).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek