SOFTLINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 140 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 140 elementów

SOFTLINE

Producent: Softline

SOFTLINE przeszła długą drogę odkąd zaczęliśmy produkować meble w 1979 roku. Staliśmy się międzynarodową marką tworząc innowacyjne, kultowe i wysokiej jakości meble, a nasze nowoczesne, kolorowe projekty można znaleźć na całym świecie. Ale jedno się nie zmieniło: wszystkie nasze nowoczesne meble tapicerowane są nadal produkowane w Danii w naszej własnej fabryce.

Z dumą prezentujemy nową generację współczesnych mebli SOFTLINE oraz nasze nowe koncepcje projektowe i kolorystykę , stworzony, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom globalnej publiczności. W dzisiejszych czasach wymaga się, aby meble można było łączyć w kilku konfiguracjach i używać na różne sposoby – wymaganie to, aby większość naszych mebli spełniała unikalne zintegrowane funkcje, które umożliwiają wykorzystanie tego samego mebla do np. siedzenia, wylegiwania się i spania.
Ściśle współpracujemy z czołowymi międzynarodowymi projektantami, których łączy pasja do jakości, kreatywności i stylu, która charakteryzuje SOFTLINE. Dają nam swoje unikalne podejście do aktualnych trendów i globalnego stylu życia, co skutkuje kolekcją, która przemawia do międzynarodowej publiczności i uwzględnia wszystkie aspekty współczesnego życia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek