SMART AND GREEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów

SMART AND GREEN

Producent: Smart And Green

Smart and Green to francuska firma, która projektuje i produkuje lampy bezprzewodowe i ładowalne, które mogą oświetlać ogrody, dekorować baseny lub w dowolnym miejscu w domu. Są to lampy bezprzewodowe, które można przenosić w dowolnym pomieszczeniu w domu w zależności od potrzeb i można nimi sterować bez pilota, ale za pomocą smartfona lub tabletu. Smart and Green, z nową technologią Bluetooth Smartmesh, na nowo wymyślił sposób zarządzania światłem, mając na celu zmianę sposobu, w jaki postrzegana jest przestrzeń publiczna lub otoczenie domu. szeroka gama produktów i akcesoriów Smart i Green dostosowują się do wszystkich potrzeb, aby wtopić się w każde otoczenie: lampy stołowe lub pływaki, wiaderka na lód, doniczki i jasne meble, podzielone na dwie kolekcje Original i French Connection. Nietłukące i wodoodporne, są idealną ozdobą tarasów, ogrodów i basenów.
Technologia Bluetooth Mesh nie tylko pozwala kontrolować dużą liczbę świateł na znaczne odległości, ale jako pierwsza na świecie oferuje nowy zakres funkcji , uwalniając lampę od przewodów i sterując nią z łatwością za pomocą zrównoważonych rozwiązań oświetleniowych LED i materiałów nadających się do recyklingu. Technologia Bluetooth Smartmesh, wyłączna dla Smart i Green, umożliwia wymianę informacji na odległość za pomocą fal radiowych w celu uproszczenia połączenia między urządzeniami poprzez całkowitą eliminację kabli. Ponadto ta nowa technologia zużywa dziesięciokrotnie mniej niż klasyczny Bluetooth, a dzięki kodowi PIN pozwala bezpiecznie łączyć urządzenia. Pozwala to lampom komunikować się ze sobą, zmieniając ich natężenie lub kolor i tworząc sieć ponad 50 lamp o odległości do 1 km.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek