SLALOM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów

SLALOM

Producent: Slalom

Akustyka slalomu, ciszę nie szukaj daleko.

Otwarte przestrzenie i nowoczesne modele organizacji przestrzennej często faworyzują wybory architektonicznego rozmieszczenia wewnątrz i elastyczności kosztem komfortu akustycznego i prywatności. Dźwiękochłonne produkty Slalom zachowują pełną elastyczność otwartych przestrzeni, gwarantując jednocześnie osiągnięcie komfortu akustycznego dla każdego rodzaju funkcji.

Włącz nastrój EKO! Ważna misja dla Slalomu, zgodna z otaczającym środowiskiem i zdrowiem ludzi. Zobowiązanie, które realizujemy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

Poznaj wygląd Projektowanie to nasza pasja. Wyzwaniem jest nie tylko zapewnienie komfortu akustycznego przestrzeni: znaczenie wykończenia i estetyki naszych produktów ma kluczowe znaczenie. Szeroki wybór tkanin i dbałość o szczegóły paneli zostały zaprojektowane tak, aby oferować zróżnicowaną gamę, z wykończeniami i specjalnymi materiałami dla każdego projektu typologii.

Zdobądź wygląd Projektowanie to nasza pasja. Wyzwaniem jest nie tylko zapewnienie komfortu akustycznego przestrzeni: znaczenie wykończenia i estetyki naszych produktów ma kluczowe znaczenie. Szeroki wybór tkanin i dbałość o szczegóły paneli zostały zaprojektowane tak, aby zaoferować zróżnicowaną gamę, z wykończeniami i specjalną materialnością dla każdego projektu.

Bądź emocjonalny. Każde wykończenie, każdy kolor komunikuje charakter, postawę, emocje. Poproś o wsparcie naszego zespołu, aby rozwinąć swój projekt w moodboardzie.

Innowacje. Słowo kluczowe, które ma wiele twarzy.

Innowacje w slalomie oznaczają użycie materiałów i połączenie nowych materiałów / zrównoważonych / wydajności, wybranych w bibliotekach materiałów na całym świecie Material Connexion.
Innowacje w slalomie oznaczają również uwagę do zmian w użytkowaniu i zrozumieniu Przestrzeni w celu oferowania skutecznych odpowiedzi. Innowacją jest dla nas przekształcenie obiektu w projekt o najwyższym standardzie.


Akustyka
Źródła hałasu wewnątrz budynku lub pojedynczego pomieszczenia mogą być różnego rodzaju i pochodzenie
częstotliwości mowy to w szczególności te, które spotkania, miejsce pracy, agregacja, jeśli nie są odpowiednio „leczone” mogą powodować poważny dyskomfort i patologiczny hałas.

Nasze produkty dźwiękochłonne zwiększają koncentrację , produktywność, komfort, zarówno fizyczny jak i psychiczny
pozwalają na posiadanie przestrzeni prywatnych i odpowiednich akustycznie, ale to nie jest konfigurowanie jako zamknięte pudełko, alienujące i wcale nie wygodne, ale jako przyjazne środowisko, w którym przyjemność pracy są one głównym celem i celem, który firma realizuje w projektowaniu i realizacji produktów.


Zrównoważony rozwój
Zaangażowanie w ochronę środowiska i zdrowia ludzkiego jest priorytetem na naszej drodze do zrównoważonego rozwoju.
Slalom rozwija swoją ofertę od idei t Każdy produkt ma kluczowe znaczenie, jego trwałość i recykling.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek