SIXAY FURNITURE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 71 elementów

SIXAY FURNITURE

Producent: Sixay Furniture

Sixay to międzynarodowa marka meblowa znana z doskonałego wzornictwa, niepowtarzalnego stylu, doskonałej ergonomii i trwałości swoich elementów. Nasz asortyment, składający się z krzeseł, taboretów, stołów, łóżek i różnych innych elementów zaprojektowanych na całe życie, jest wykonywany ręcznie przez wysoko wykwalifikowanych stolarzy, którzy z oddaniem i precyzją wykonują swój fach. To właśnie charakterystyczne i delikatne kształty, ergonomiczny design, staranny dobór materiałów i najwyższa jakość wykonania wyróżniają nasze meble. Stosowane gatunki drewna liściastego to buk, buk rdzeniowy, klon, dąb, jesion, wiśnia, grusza, orzech, orzech czarny i śliwka. Olejowane i woskowane wykończenie zapewnia ciepły i jedwabisty dotyk. Nie trzeba dodawać, że do wykończenia używamy wyłącznie całkowicie naturalnych materiałów. Opcje dostosowania i dalszego uwydatnienia piękna naszych mebli obejmują wersje tapicerowane skórą lub naturalnym linoleum oraz intarsje ze szkła. Wierzymy, że dom jest odzwierciedleniem ich osobowości. Jaką historię opowiada o Tobie Twoje wnętrze?
Ręcznie wykonane wysokiej jakości meble z twardego drewna o ponadczasowym designie. Ergonomicznie ukształtowany dla idealnego komfortu, pięknie zaprojektowany, aby Twoje serce nie biło.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek